Šis puslapis yra atsakas į JAV specialiųjų tarnybų vykdomą terorą Lietuvoje, į CŽV įsteigtų kibernetinių pajėgų Lietuvoje informacinio karo nusikaltimus prieš Lietuvos žmones.

Tai atsakas į masinius žmogaus teisių – asmeninių, politinių, pilietinių, ekonominių – pažeidimus, ribojimus, suvaržymus. JAV kolonijinė administracija – konservatorių, liberalų chunta, – vykdydama Vašingtono įsakymus, įsteigė socialiniuose tinkluose veikiančias teroristų grupes, kurių paskirtis yra atimti iš Lietuvos žmonių konstitucines teises, žodžio, spaudos, informacijos sklaidos laisvę, susidoroti su kitaminčiais, juos persekioti. Tokiose grupėse veikiantys informacinio karo prieš lietuvių tautą nusikaltėliai jau metai blokuoja kitaminčius socialiniuose tinkluose. Šioms kibernetinės erdvės nusikaltėlių grupėms talkina Seimo nariai konservatoriai, liberalai, jų sukurtos fašistinės dešiniojo jaunimo ir sukarintos organizacijos. Tokioms grupėms priklausantys valstybės tarnautojai neteisėtai renka informaciją apie kitaminčius ir, siekdami susidoroti su kitaminčiais, neteisėtai ją platina be asmens žinios ir sutikimo. Korumpuoti teisėsaugos pareigūnai, priklausantys tokioms kibernetinių nusikaltėlių grupėms, nereaguoja į pranešimus apie šių grupių vykdomus įstatymo ir žmogaus teisių pažeidimus, tačiau noriai ir labai greitai susidoroja su kitaminčiais melagingų pranešimų, skundų pagrindu. Parsidavę sisteminės žiniasklaidos žurnalistai, priklausantys tokioms NATO kibernetinių pajėgų grupėms,  kasdien pumpuoja melagingą informaciją apie įvykius šalyje, rengia masines atakas į visuomenės sąmonę, rengia triukšmingas obstrukcijos kampanijas prieš drasius piliečius, tikrus šalies patriotus, klaidina, terorizuoja alternatyvios nuomonės šalininkus. Bet kokie bandymai skelbti savo pažiūras laisvai, platinti nevaržomai savo nuomonę, keistis informacija yra blokuojami CŽV kontroliuojamuose socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui gėdingai susikompromitavusiame Marko Cukerbergo Facebook, kuriame laisvė nevaržomai veikti palikta tik visuomenės padugnėms, informacinio karo nusikaltėliams, sąmonės teroristams. Skelbti tiesą kapitalo valdomame pasaulyje visada buvo sunku, bet Tiesa mus išlaisvins, Tiesa nugalės. Apie tai šis puslapis. Malonaus skaitymo, bičiuliai, mūsų reikalas teisus, pergalė bus mūsų. NATO fašistai nepraeis, NO PASARAN.

 

 

Apie puslapio autorių Joną Kovalskį

Išsilavinimas

1977 – 1980    Pagėgių vidurinė mokykla (Vidurinis išsilavinimas)

1980 – 1981    Klaipėdos 14-a profesinė technikos mokykla – laivų korpusininkas remontininkas

1981 – 1986    Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, rusų kalbos ir literatūros mokytojas

1990 – 1995    Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, teisininkas, specializacija – tarptautinė teisė

Darbo patirtis

1995 – 2013 m.    Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyrius – Vyriausias specialistas-teisininkas

1996 – 2000 m.    AB “Utenos trikotažas”teisininkas

1987-08 – 1990-08    Šilutės rajono Natkiškių aštuonmetė mokykla – direktorius.

Kitos darbovietės Mokykloje vasaros atostogų metu visada, nuo 4 klasės, dirbdavau lauko darbininku, statybininku. Studijų metais pragyvenimui tekdavo papildomai padirbėti įvairius darbus.

Pomėgiai

Labai duomiuosi įvykiais šalyje ir pasaulyje, tarptautinių santykių istorija, rašau analitinius straipsnius Lietuvos vidaus politikos ir tarptautinių santykių tematika.