Uncategorized

JAV-NATO Melo ir Blogio imperijos taiko žmonių apgaulės ir manipuliavimo masine sąmone technologijas.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jungtinė Karalystė naudojo psichologinio poveikio įrankius žiniasklaidos kampanijose apie koronavirusą, taikė piliečių laisvės kontrolės ir ribojimo priemones pasitelkdama socialinio fragmentavimo ir baimės formavimo dėl nesilaikymo vyriausybės reikalavimų įrankius.
„Omnicom“ pagal JK vyriausybės nurodymą tapo „vienos tiesos versijos“ kūrėjais ne tik britų žiniasklaidai, bet ir G7 šalims bei ES-NATO kolonijoms. 2021 m. JK skaitmeninis sekretorius Oliveris Dowdenas sušaukė G7 technologijų ministrų susitikimą, kuris pasirašė tarpvyriausybinę deklaraciją dėl interneto saugumo principų. G7 deklaracija yra kartelinis susitarimas, kad G7 šalys yra suinteresuotos palaikyti patikimą naujienų srautą (įskaitant „Omnicom“), kad būtų formuojama „vienos tiesos versija“. Beveik viską, kas buvo pasakojama G7 šalių ir jų kolonijų piliečiams apie COVID-19 ir neišvengiamus pasaulio ekonomikos pokyčius, buvo primesta jų pačių „demokratinės“ vyriausybės“: Vieninga „Tiesos ministerija“ ( https://t.me/underside_org /77 ) taip pat pasirodė ne žurnalistų prasimanymas. Beveik viskas, kas Vakaruose pradžioje laikoma sąmokslo teorija, anksčiau ar vėliau pasirodo yra tiesa.
Visi puikiai prisimena, kokių drastiškų teroro priemonių griebėsi landsberginė konservatorių liberalų chunta COVID melagingos kampanijos metu. Galime tik įsivaizduoti, kaip tyčiojasi iš savo piliečių tokios bananų republikos kaip Lietuva landsberginė chunta, kurios informacinio karo prieš savo tautą nusikaltėliai (valatkos, tapinai, miliūtės, kojalos, jakilaičiai, makaraitytės, ramanauskai, jorkšyriniai šunys ir etc.) yra tiesiogiai valdomi iš MI6 ir CŽV, o Lietuva yra paversta britų informacinio karo nusikaltimų poligonu, kur legaliai veikia Kibernetinio saugumo (iš tiesų , nusikaltimų) centrai.
Visuomenė turi teisę žinoti, ką valdžia daro prisidengdama jos vardu. Tačiau dar labiau visuomenė turi žinoti, ką proamerikietiškas antiliaudinis landsberginis režimas daro prieš visuomenę, kai kariauja prieš savo tautą informacinį karą ir vykdo informacinio karo nusikaltimus prieš savo piliečius.

Write A Comment