Publicistika

Prašau pagalbos

Pinterest LinkedIn Tumblr
Bičiuliai, jorkšyriniai šunys visais įmanomais būdais stengiasi atimti galimybę žmonėms kalbėti, sakyti tiesą apie jų pačių, jų šeimininkų, konservatorių, liberalų, socdemų, nacistų nešvarius darbus kolonizuojant Lietuvą. Jų niekšybės išradingumas nežino ribų, kadangi jiems, informacinio karo nusikaltėliams yra mokami judo sidabriniai už jų išsigimimo demonstravimą. Ir jie stengiasi parodyti visą savo degradacijos beribes galimybes.
Vienas iš jorkšyrinių šunų mėgstamų būdų susidoroti su kitaminčiais yra skųsti FB kitaminčių paskyras, komentarus ir taip blokuoti juos – FB, CŽV projektas, todėl mielai bendradarbiauja su jorkšyriniais šunimis.
Jorkšyriniai šunys jiems neįtinkančius puslapius, tokius kaip šis mano, siekia užblokuoti masiškai juos dergdami nešvankiais komentarais, rašydami neigiamus vertinimus ir reitinguodami 1 balu.
PRAŠYMAS. Bičiuliai, spustelkėti pelyte dešinėje esančias retingavimo žvaigždutes  – https://www.facebook.com/pg/jonaskovalskis/reviews/?ref=page_internal ir įvertinkite mano puslapį 5 balais. Tai jums nieko nekainuos, tačiau jorkšyrinių šunų kėslus uždaryti šį puslapį “Teisininkas Jonas Kovalskis” – https://www.facebook.com/jonaskovalskis/  – sugriausite.
Būsiu labai Jums dėkingas už paramą. 🙂
Sėkmės Jums ir kuo daugiau gerų žmonių jūsų gyvenime.
Pagarbiai.
Jonas Kovalskis

Write A Comment