Aktualijos

Landsbergis “už Ingridą” nuo grandinės paleido Rasą Juknevičienę

Pinterest LinkedIn Tumblr
Konservatorė Rasa Juknevičienė, jau 30 metų be jokios naudos Lietuvai trinanti kėdę Lietuvos Respublikos Seime, pasidalino dar viena savo rusofobinės isterijos vizija. Pasak Rasos-puliemiotšicos, Kremliaus ir asmeniškai V.Putino kaulėta ranka ne tik ją pačią asmeniškai kasdieną ir ypač kasnaktį siekia užpulti, išniekinti ir pamesti. Šį kartą plaukuota Kremliaus ranka kėsinasi į nekaltai pradėtos ir niekada nenusidėjusios šv. Ingridos nekaltybę. Rasa tegul jau, basurmanai-supostatai, jai ne pirmas kartas, ji ištekėjusi buvo, tačiau Ingrida!! Ji gi dar mergaitė!… Gėda V.Putinui ir jo agentei Janutienei, kuri skambina Kremliaus kurantais šiame nedorame KGB-FSB agentų išpuolyje prieš Vytuko palaimintąją!
Rasa nepasiduos, Kremliaus agentams bus duotas tinkamas atkirtis ir Ingrida žengs į Daukanto aikštę.
Jeigu lietuvių tauta neužkirs landsberginės chuntos nusikaltimams kelio ir neužbaigs konservinės beprotybės siautėjimo TOTALINE LIETUVOS DELANDSBERGIZACIJA.
Dėmesio!!
IEŠKOMA JAV NAUDINGA LIETUVOS PATRIOTĖ!!
Amžius apie 60 metų. 1991 m. kovo 11 d. neteko proto ir nublūdijo Vakarų kryptimi. Buvo pastebėta Europos Sąjungoje, tačiau dažniau valkatauja Jungtinėse Amerikos valstijose.
Su protu draugauti atsisako kategoriškai. Buvo apsirengusi tautinėmis padėvėtomis drapanomis.
JAV-UK-NATO karo nusikaltėlių teigimu, dėvėjo nėriniuotas raudonai-žaliai-geltonos spalvos kelnaites, ant galvos užsidėjusi puodynę.
Nuolat kliedi apie KGB, tarybinio režimo baisumus, gulagus, Rusijos agresijas, turi polinkį į savižudybę, serga didybės manija ir yra praradusi atmintį. Linkusi į kleptomaniją ir nuolat prašo išmaldos visame pasaulyje gynybai nuo savo haliucinacijų.
Jeigu kas nors ją sutiksite, siųskite ją na… kuo toliau ir niekam neskambinkite.
Pavargusi lietuvių tauta.

 

Write A Comment