Aktualijos

Pasaulio ledo ritulio čempionatas-2019 Slovakijoje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Lietuvoje vyksta pats nuobodžiausias istorijoje rinkimų į Lietuvos prezidentus cirkas, kur varžosi du antiliaudinio klano kandidatai – Ingrida Šimonytė, vietinio kompradorinio landsberginės chuntos nusikaltėlių elito bezdžionėlė, ir Gitanas Nausėda, taip pat vietinis kompradorinis bezdžioniukas, tik pastatytas užsienio , JAV globalistų neokonų, tarptautinių nusikaltėlių gaujų.

Tuo metu Slovakijoje vyksta žymiai įdomesnis ir tikrai intriguojantis savo bekompromisine kova turnyras – Pasaulio ledo ritulio čempionatas-2019.  Vakar baigėsi dvikovos grupėse ir paaiškėjo baigiamojo etapo atkrintamųjų kovų komandos.

Iš grupės A į ketvirtfinalį pateko Kanados rinktinė ( 1 vieta grupėje, 18 taškų), Suomija (2 vieta, 16 taškų), Vokietija (3 vieta, 15 taškų) ir JAV (4 vieta, 14 taškų).

Iš grupės B ketvirtfinalio dalyviais tapo šios komandos – Rusija (pirma vieta , 21 taškas), Čekija (2 vieta, 18 taškų), Švedija (trečia vieta, 15 taškų) ir Šveicarija (4 vieta, 12 taškų).

Kovose dėl planetos ledo ritulio čempionų vardo ketvirtfinalyje  kausis šios poros: Rusija – JAV, Kanada – Šveicarija, Čekija – Vokietija,  Suomija-Švedija.

Šiame čempionate įspūdingai, be pralaimėjimų žengia Rusijos “raudonoji mašina”. Sutriuškinusi visus savo priešininkus grupėje Rusijos komanda surinko maksimalų 21 taška ir turnyrą grupėje baigė geriausiu įmuštų-praleistų įvarčių santykiu  – 36 – 7. Palyginimui, Kanados rinktinė taip pat įmušė savo varžovams 36 įvarčius, tačiau į savo vartus praleido 4 įvarčiais daugiau nei Rusija – 11.

Vakar, antradienį, Rusijos komanda įspūdingai sutriuškino Švedijos “trū krūner” komandą – 7 – 4. Pirmame kėlinyje Rusijos komanda praleido 1 švedų įvartį, tačiau 2 kėlinyje Rusijos komanda, vedama pasaulio ledo ritulio megažvaigždžių Aleksandro Ovečkino ir Jevgenijaus Malkino,  švedų gynybą išrinko lyg Ikeo rūbų spintą ir įmetė net 6 įvarčius. Švedai į tai nieko negalėjo atsakyti. 3 kėlinys buvo tik formalumas, blankus pasivažinėjimas ledo ritulio aikštelėje – švedai nors į įmušė 3 įvarčius atsipalaidavusiai Rusijos komandai, tačiau tai jau neturėjo jokios įtakos dvikovos baigčiai.

Įdomiausi momentai iš Rusijos – Švedijos komandų susitikimo čia –

 

Write A Comment