Aktualijos

Sputnik: Trampas patvirtino susitikimą su Putinu G20 aukščiausiojo lygio susitikime

Pinterest LinkedIn Tumblr

Šaltinis: https://sputniknews.lt/world/20190620/9365181/Trampas-patvirtino-susitikima-su-Putinu-G20-auksciausiojo-lygio-susitikime.html?fbclid=IwAR3UKNpBxrAMMIxITVMdAZgI5c6Yapeyu2MLWWAF58YBGjzNcDsGncaJnRs

JAV prezidentas pažymėjo, kad labai svarbu palaikyti gerus santykius su Rusija

VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas patvirtino, kad susitiks su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir Kinijos pirmininku Si Dzinpingu G20 aukščiausiojo lygio susitikime, kuris vyks šių metų birželio 28-29 dienomis Osakoje.

“Aš noriu geruoju sugyventi su Rusija ir manau, kad taip ir bus. Aš noriu geruoju sugyventi su Kinija ir manau, kad taip ir bus. Aš susitiksiu su abiem kitą savaitę Japonijoje, G20 aukščiausiojo lygio susitikime”, — interviu “Fox News” pasakė Trampas.

Jis pažymėjo, kad tai yra būtina, nes yra labai svarbu Jungtinėms Valstijoms.

JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjas, archyvinė nuotrauka
© SPUTNIK / АЛЕКСЕЙ ВИТВИЦКИЙ Pompėjas apskųstas teismui už tai, kad nuslėpė Putino ir Trampo susitikimo įrašus

Anksčiau Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas neatmetė galimybės, kad G20 aukščiausiojo lygio susitikime gali įvykti Putino ir Trampo susitikimas.

“Mes turėsime gerus santykius su Rusija ir Kinija, labai svarbu, kad būtų taip. Jos yra galingos šalys, ir mes esame labai galinga šalis”, — pažymėjo Trampas interviu metu.

Pirmą kartą Rusijos ir JAV prezidentai susitiko G20 aukščiausiojo lygio susitikime, vykusiame 2017 metų liepos mėnesį Hamburge, Vokietijoje. Po to jie surengė dvišalius susitikimus Helsinkyje, Suomijoje, taip pat valstybių vadovai trumpai pasikalbėjo G20 aukščiausiojo lygio susitikime Buenos Airėse, Argentinoje.

Read more: https://sputniknews.lt/world/20190620/9365181/Trampas-patvirtino-susitikima-su-Putinu-G20-auksciausiojo-lygio-susitikime.html

Write A Comment