Informacinis karas

Laiko dvasia (Zeitgeist), filmas , 3 dalys.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Filme atskleidžiamos sąmokslo teorijos apie Jėzaus mitą, rugsėjo 11 įvykius ir JAV federalinį rezervo banką. Filmas išplatintas per Google Video ir susilaukė plataus visuomenės susidomėjimo.

Filmo įžangą sudaro budizmo mokytojo Chögyam Trungpa kalba apie dvasingumą, vėliau rodomi karo vaizdai, ištraukos iš įvairių kalbų.

Pirmojoje dalyje „Didingiausia visų laikų istorija“ (The Greatest Story Ever Told) teigiama, kad krikščionybė yra religija, neturinti jokio istorinio pagrindo ir pagrįsta tik mitu. Jėzus lyginamas su egiptiečių dievu Horu, taip pat kitais dievais: KrišnaMitraDionisuAčiu. Šių dievybių gyvenimo aprašymuose, teigiama, esant itin daug sutapimų, dauguma jų – astronominės kilmės. Jėzus lyginamas su pagonišku Saulės simboliu, o kryžius – su Zodiako ratu. Kalėdos, trys karaliai, nukryžiavimas, nekaltoji mergelė – visa tai tik astronominiai reiškiniai, susiję su Saule.

Antrojoje dalyje „Visas pasaulis yra scena“ (All the World’s a Stage) pasakojama apie rugsėjo 11 sąmokslo teoriją (Patriotinis aktas). Teigiama, kad rugsėjo 11 įvykiai buvo tik pretekstas JAV valdžiai terorizmą paskelbti priešu ir to dėka sustiprinti JAV globalinę kontrolę, šnipinėjimą visame pasaulyje, vykdyti žmonių grobimus, kankinimus, nužudymus, kurti slaptus kalėjimus, vykdyti karines intervencijas, agresijas prieš laisvas nuo JAV, Vakarų kolonizatorių šalis – Irakas, Jugoslavija, Rusija, Sirija, Iranas, Libija, Ukraina, Gruzija, Pabaltijo šalys. Kaip įrodymai filme pateikiami faktai, kad JAV  saugumo struktūros buvo puikiai informuotos apie rengiamą 9/11 teroro aktą, kad JAV karinės pajėgos nesiėmė jokių veiksmų, nepadarė nieko, kai lėktuvai buvo užgrobti, kad bokštai dvyniai griuvo lyg kortų nameliai ir jų griūtis buvo kontroliuojama (t. y. tyčia sukelta iš vidaus), taip pat pateikiamos mįslingos detalės apie įsirėžimą į Pentagoną ir Reiso 77 sudužimą.

Trečiojoje dalyje „Nepaisyk žmonių iš užkulisių“ (Don’t Mind the Men Behind the Curtain) pasakojama, kaip JAV centrinis bankas ir įtakingi bankininkai valdo JAV. Teigiama, kad laivo RMS Luisitania nuskendimas, Perl Harboro ataka ir Tonkino įlankos incidentas buvo tyčia suplanuoti ir įvykdyti pačių JAV, kad panaudoti šias katastrofas kaip pretekstą JAV pradėti I-ąjį, II-ąjį pasaulinius bei Vietnamo karą ir iš to gauti didelę finansinę naudą. Taip pat sakoma, kad JAV finansinės korporacijos suinteresuotos ekonominių sąjungų (NAFTAES, Afrikos sąjungos ir kt.) susidarymu ir jungimusi, idant jos galėtų finansiškai valdyti pasaulį.

Pabaigoje teigiama, kad valdžia siekia visais įmanomais būdais atpratinti žmones mąstyti (kaip pavyzdys pateikiamas JAV moksleivių edukacinio lygio nuosmukis), verčia savo piliečius pasiduoti masinės dezinformacijos priemonių, televizijos pražūtingai įtakai, atsiduoti pramogoms malonumams, tikėti propaganda ir būti lengvai valdomiems,  kontroliuojamiems. JAV valdžios veiksmai lyginami su Trečiuoju Reichu. Teigiama, kad dokumentų, asmens domenų skaitmenizavimas yra skirti tik tam, kad suteikti valdžiai galimybę neribotai kontroliuoti žmones, paversti šiuolaikinę visuomenę elektroniniu koncentracijos lageriu, kurį valdo saujelė išsigimėlių, respektabilių fašistinių reptiloidų .

Šis dokumentinis filmas – vienas kontraversiškiausių bei populiariausių pastarojo meto dokumentinių filmų, nemokamai platinamas internetu ir per mėnesį peržiūrimas daugiau nei 2 milijonus kartų.

Tiesiog geras dokumentinis, kai kas sako fantazy, filmas, kurį verta pažiūrėti. Yra ir lietuvių kalba įgarsintas.

Write A Comment