Informacinis karas

Goblinas apie mažamečius debilus (liet. tapinoidai)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Goblinas apie mažamečius debilus-tapinoidus (vertimas į lietuvių kalbą)

0:00:00 – Į svetainės  oper.ru Goblino Yuotube kanale Tupičiok  (https://oper.ru ) įvairiais būdais prasmunka mažamečiai  debilai (tapinoidai). Kai jie būna identifikuojami kaip debilai ir pelnytai gavę žinomą charakteristiką „mažametis debilas“, tokie mažamečiai debilai labai įsiunta. Tačiau apie tai žino tik jo mama, kadangi svetainės moderatoriai su daugybės metų darbo patirtimi savo darbo išmano puikiai.

0:00:35 – Dažnai užduodamas  klausimas : „O kas jis toks tas „mažametis debilas? Kodėl tu, Goblinai, taip dažnai vadini pilietį šiuo įžeidžiančiu žodžių junginiu, net nežinodamas jo garbaus amžiaus?!“.

0:00:48 –  Daugybę kartų į šį klausimą esu atsakęs, nepatingėsiu pakartoti. „Mažametis debilas“ – tai ne amžius pase ir ne medicininė diagnozė. Mažametis debilas – tai proto būsena, kuri lengvai gali tęstis iki žilų plaukų ant visų kūno dalių, jeigu žmogus nenori suaugti, arba augti jis tiesiog neturi kuo.

0:01:15 – Mažamečio debilo smegenys visą gyvenimą dirba režimu „Paauglys“. „Sveiko proto“ režimu tokie smegenys dirba tik itin retais, išimtiniais atvejais. Pavyzdžiui, kol debilą muša ar šalina jo iliuzijas kitais būdais.

0:01:35 – Svarbiausi tokio tipo piliečių bruožai yra šie: polinkis aklai pasitikėti žmonėmis, kuriuos debilas pasiskyrė sau autoritetu,  siaubingas konformizmas debilo pasirinktos subkultūros rėmuose,  debilo gyvenimą valdo chaipas, flešmobas ir kitos online mados rūšys, bukaprotiškas gelžbetoninis įsitikinimas savo  teisumu, visiškas nesugebėjimas priimti  pačius teisingiausius, jeigu juos pateikia žmogus, kuris debilo nuomone nėra autoritetas, visiškas buvusių kartų patirties neigimas, viską debilas suvokia pats, jeigu , žinoma, tai prieštarauja vyresnių žmonių nuomonei.

0:02:30 – Arba debilui tas visas tiesas išaiškina ir pateikia debilūs debilų kumyrai. Išskirtinis debilo bruožas, apie kurį šiandien ir kalbame, yra tai, kad mažametis debilas kiekvieną savo gyvenimo minutę aistringai trokšta nors kokiu nors būdu išgarsėti, tapti žinomu bet kokia kaina. Klounada, siaubas, neapykanta, pasišlykštėjimas, eksibicionizmas, nešvankūs komentarai, kabojimas ant rankų virš bedugnės, nuogas užpakalis internete ar gatvėje, savo apgailėtino seksualinio gyvenimo detalių viešinimas, idiotiškos tatuiruotės ant debiliško snukio ir ne tik, pirsingas visur, apranga ir šukuosenos, apskritai, viskas, kas tik norite ir kas galėtų iššaukti aplinkinių emocijas.

0:03:16 – Herostratas, pavyzdžiui, buvo antikinis mažametis debilas. Paskutiniu metu labai paūmėjo psichinė negalia proto nuskriaustų tapinoidų mažamečių debilų, kurie taip mėgsta daryti neįmanomas nesąmones prieš kamerą. Tarp jų paplito taip vadinamas tide pot challenge. Įžūlūs ir narsūs blogeriai ryja … skalbimo miltelius, tuo iššaukdami laukinį mažamečių debilų ordų susižavėjimą.

0:03:50 – Na ir visai neseniai pasirodė naujas flešmobo gūsis ,  sukrečiančiai išraiškingos galios –  condom snort challenge, kurio esmė yra labai intensyvi  debilo ir prezervatyvo sąveika. Blogerio užduotis šiuo atveju – įsikišti į nosį prezervatyvą, įkvėpti gaminį taip, kad jis per nosį patektų į gerklę, o iš ten jį jau galima ištraukti ranka. Na o pretendentas į čempiono titulą privalo šį mega triuką atlikti be rankų.

0:04:26 – Svetainės „Tupyčiok“ administracija ryžtingai pritaria tokiems kaitinantiems ryškių charizmatiškų , sulaukusių 18 metų amžiaus, asmenybių perfomansams. Natūralios atrankos gamtoje niekas dar neatšaukė. Kiekvienas debilas (tapinoidas) turi bent pabandyti padaryti šį pasaulį nors šiek tiek geresniu.

Iš rusų kalbos vertė Jonas Kovalskis, (c), 2020-07-02

Write A Comment