Informacinis karas

Sveiki. Aš rusas okupantas.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sveiki. Aš rusas okupantas. Tai mano profesija. Taip jau įvyko istoriškai.
Kažkada aš okupavau Sibirą. Dabar ten išgaunama nafta, dujos, aliuminis ir daugybė kitų naudingų dalykų. Dabar ten miestai, su darželiais ir ligoninėmis. Dabar ten negalima parduoti moteris už sabalo kailių ryšulį, kaip tai buvo daroma prieš ateinant rusams.
Aš okupavau Pabaltijį. Jos skurdžiuose kaimeliuose aš pastačiau gamyklas ir elektrines. Baltijos šalys gamino aukštos klasės radijo aparatūrą ir automobilius, garsėjo kvepalais ir balzamais. Manęs paprašė išeiti iš ten. Dabar ten gaudo šprotus, o dalis gyventojų valo tualetus Europoje.
Aš okupavau Vidurinę Aziją. Plikose stepėse pastačiau kanalus, gamyklas, kosmodromus, ligonines ir stadionus. Ten buvo gaminami kosminiai laivai ir lėktuvai, vystėsi pramonė, buvo auginami kviečiai ir medvilnė visai šaliai. Manęs paprašė išeiti. Dabar ten klesti amerikiečių kreditai ir auginamos kanapės, o dalis gyventojų išvyko dirbti buvusių okupantų statybose.
Aš okupavau Ukrainą. Kartu su ukrainiečiais gaminome lėktuvų variklius, laivus, tankus ir automobilius. Manęs paprašė išeiti iš ten. Dabar ten baigiama sunaikinti viskas, ką paliko okupantas. Tuo pačiu metu ten nėra statoma nieko naujo, išskyrus nesibaigiančius maidanus ir diktatūrą. Taip, aš esu okupantas. Aš pavargau atsiprašynėti už tai …
Aš okupantas nuo gimimo, esu agresorius ir kraugerys. Bijokite manęs. Tai aš ištvėriau lenkų interventų žvėriškumus sumaišties metais. Bet kuo jiems baigėsi jų intervencija? Aš deginau Maskvą, kad neatiduočiau jos Napoleonui, bet kaip baigė savo gyvenimą Napoleonas? Tai aš sėdėjau apkasuose prie Volokolamsko, suprasdamas, kad nacistų sulaikyti negalima. Kur dabar šie nacistai?
Kur yra jų prakeiktas Hitleris?
Į mano namus brovėsi visi, kad netingėjo. Turkai, britai, lenkai, vokiečiai, prancūzai. Žemės pakako visiems – 2,5 metro kiekvienam. Supraskite! Man tiodėl ir nereikia tavo veidmainiškos laisvės, man nereikia tavo supuvusios demokratijos, man svetima viskas, ką jūs vadinate Vakarų vertybėmis – iškrypimai, ydos, apgaulė ir beribis godumas. Mane domina visai kiti dalykai. Paskutinį kartą mandagiai perspėju. Neieškokite sau bėdos!
Aš kuriu pasaulį, aš myliu taiką, tačiau kariauti aš moku geriau nei bet kas kitas.
Pagarbiai, rusas okupantas.

 

Iš rusų kalbos vertė Jonas Kovalskis, 2020-09-04

Write A Comment