Istorinė tiesa

JAV-JK-NATO karinė agresija prieš Iraką

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prieš 21 metus JAV, kartu su Jungtine Karalyste ir kitomis NATO kolonijomis įvykdė tarptautinį nusikaltimą – karinę agresiją prieš Iraką. Įvairių šaltinių duomenimis, JAV-NATO karinės intervencijos metu buvo nužudyta nuo 130 000 iki vieno milijono civilių Irako žmonių. Dabar ši viena turtingiausių Vidurio Rytų valstybių sugriauta, jos gamtinius resursus vagia JAV ir kitų Vakarų “demokratiškų” interventų šalių transnacionalinės korporacijos, Irakas yra laikoma humanitarinės katastrofos šalimi, kur siautėja JAV-JK išauginti islamo teroristai, šalyje betvarkė ir kruvinas chaosas, iš kur bėga kasmet milijonai nelegalių migrantų į Europą.
Mėgintuvėlis su tariamais biologinių ginklų pavyzdžiais, kurį tarptautinei bendruomenei JTO ST posėdyje demonstravo tuometinis JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas, įtikinėdamas karinės agresijos prieš Iraką būtinybę, visiems laikams įėjo į pasaulio istoriją kaip įprastinio JAV, Didžiosios Britanijos siaubingo melo ir cinizmo pavyzdys.


Galiausiai Irake, žinoma, masinio naikinimo ginklo niekas nerado. Ir melagis Powellas, ir melagis Tonis Bleiras prisipažino, kad jie ir jo Melo Imperija JAV įžūliai melavo pasauliui, sorry, shit happens. Ir JAV-NATO nusikaltėliai toliau sau vaikšto laisvėje ir daro naujus karo nusikaltimus, dabar jau Ukrainoje ir Palestinoje.
Tikrasis Vašingtono tikslas buvo aiškus – perimti nafta turtingų Irako regionų kontrolę, apiplėšti vietinius ir pastatyti dar keletą JAV-NATO kanibalų karinių bazių, iš kurių būtų galima vykdyti karines agresijas į regiono šalis.
JAV visada yra ten, kur yra JAV ekonominiai interesai, kur JAV gali plėšti, žudyti, naikinti ir gauti iš to pelną. JAV ir JK subombardavo melagingu pretekstu į akmens amžių vieną turtingiausių pasaulio valstybių Iraką, pavogė iš Irako tautos 600 mlrd USD ir naftos išteklius, tai yra JAV-JK-NATO Iraką sunaikino … už paties Irako pinigus.
Beje, vakar buvo 11 metų, kai jie pradėjo karo veiksmus prieš Libiją. Tikslai buvo tie patys. Po kurio laiko invazija buvo pripažinta klaida, tačiau šalies nebeliko, ten siautėja islamo teroristai, kurie stebuklingu būdu neliečia JAV-JK kompanijų, pumpuojančių į savo kišenes Libijos liaudies turtus, naftos ir dujų verslovių. Beje, subombardavusios Libiją JAV-JK-NATO karo nusikaltėlių šalys dar pavogė Libijos 400 mlrd USD, buvusių Vakarų bankuose. Klasika, JAV-NATO banditai “demokratizuoja” turtingą šalį, paverčia ją humanitarinės katastrofos zona už tos šalies pinigus – tarptautiniai Vakarų nusikaltėliai nužudo auką ir priverčia ją už tai susimokėti!


Dabar jie tą patį daro su Ukrainą, kur JAV-NATO agresorių didysis prizas, pagal jų strategų planus, turėtų būti … Rusija. Pirma dalis jau įvyko – JAV-NATO karo nusikaltėlių šalys jau pavogė iš Rusijos 340 mlrd USD, laikytų Vakarų bankuose. O kaip jie gražiai sąjūdiečių lūpomis giedojo apie privačios nuosavybės neliečiamumą, įstatymo viršenybę, visų lygybę prieš įstatymą, laisvą rinką, laisvą asmenų, kapitalo, paslaugų judėjimą, sąžiningą konkurenciją ir demokratiją!…
Todėl, kai Vašingtonas pradeda mokyti Rusiją elgesio taisyklių ir įveda tūkstančius sankcijų, visiškai neteisėtų, beje, klasikinės tarptautinės teisės požiūriu, tegul pradeda nuo savęs – dėl JAV-JK-NATO įvykdytų tarptautinių nusikaltimų, karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui minėtos JAV Melo ir Blogio Imperijos šalys turėtų mokėtų reparacijas visam likusiam pasauliui dar 1000 metų į priekį.
Rusijos tikslai Ukrainoje – užtikrinti savo nacionalinį saugumą nuo JAV-NATO vampyrų karinės agresijos, gelbėti ir apsaugoti rusų tautybės žmones nuo JAV-NATO vykdomo rusų genocido, denacifikuoti ir demilitarizuoti Ukrainą.
Kaip matote, yra didelis skirtumas.

JAV-NATO Melo ir Blogio imperija turi būti sunaikinta!
Kitaip JAV-NATO kanibalai sunaikins Žemės civilizaciją amžiams.

Jonas Kovalskis, 2024-03-20

Write A Comment