Aktualijos

Suvestinė iš “Pragaro mūšio” dėl Baltųjų Rūmų Jungtinėse aferistų-agresorių valstijose.

Pinterest LinkedIn Tumblr
Suvestinė iš “Pragaro mūšio” dėl Baltųjų Rūmų Jungtinėse aferistų-agresorių valstijose.
Vakar protestuotojai (ar maištininkai?) įsiveržė į JAV tarptautinių nusikaltėlių būstinę Kapitolijų. Jeigu tai būtų įvykę kokioje nors Ukrainoje, Gruzijoje ar kitoje bet kurioje bananų armėnijoje ar kirgizijoje, šie žmonės būtų buvę pavadinti taikiais protestuotojais, o susirūpinusi Vakarų kolonizatorių “šviesioji ir civilizuota” bendruomenė nedelsiant būtų paraginusi “kruviną” vietinį režimą gerbti šių žmonių teises, nenaudoti jokio smurto prieš taikius demonstrantus ir pradėti su jais derybas dėl valdžios perdavimo tautai (tai yra tų pačių Vakarų piratų soroso marionetėms). Tačiau panašūs dalykai “demokratijos tvirtovėje ant saulės nušviestos kalvos”… Čia visai kas kita. Tai reikia suprasti.
Viso pasaulio JAV kolonijų marionetiniai režimai griežtai pasmerkė neramumus Vašingtone ir įsiveržusius į tarptautinių ir karo nusikaltėlių būstinę JAV Kongresą asmenis nedelsiant pavadino …. maištininkais?!… Kaip?!… Minske jie “taikūs demonstrantai”, o Vašingtone tokie patys žmonės “maištininkai”?..
Ne tik pavadino, bet ir paragino JAV nusikalstamą režimą imtis visų priemonių taikai ir stabilumui, įstatymo viršenybei atkurti. Kokios tai “demokratiškos” priemonės mes visi gerai žinome iš Sausio 16 d. 2009 metais Vilniuje įvykių chronologijos. JAV kongresmenai, soroso maitinami “žurnalistai” jau atvirai reikalauja nei daug nei mažai – protestuotojus tiesiog šaudyti, kalinti, sodinti į elektros kėdę. Tarptautinis karo nusikaltėlis, buvęs JAV prezidentas Barakas Obama apkaltino D.Trampą bandymu įvykdyti valstybinį perversmą JAV, visų valstybinių perversmų Žemėje tėvynėje. Ir taip, ant laužo jį, ragina Barakas, demokratiškai ir nedelsiant.
JTO Generalinis sekretorius Gutijerešas, kuris visai neseniai ragino A.Lukašenką taikiai perduoti valdžią Baltarusijoje JAV valdomai opozicijai, šiandien jau paragino atkurti konstitucinę tvarką JAV visomis priemonėmis. Į eilę su raginimais susidoroti su demonstrantais JAV atsistojo visa eilė “nepriklausomų ir laisvų” JAV kolonijų vadovų, jų tarpe kaip visada savo negarbingą pozą išreiškė ir LT p-rezidentas.
O Vašingtone prie Kapitolijaus jau nušauti 4 žmonės. Tačiau niekur nesimato užsienio valstybių ambasadorių su milžiniškais gėlių vainikais sakralinių protesto aukų žūties vietose. Pagal Džino Šarpo spalvotų revoliucijų (maidanų, sąjūdžių, tahrirų – reikiamą pabraukti) technologijas “demokratiškų” šalių atstovai tiesiog privalo išreikšti paramą už laisvę kovojančiai JAV tautai. O čia kas dabar? Režimo sarginiai šunys nušovė jau 4 civilius protestuotojus, o ambasadoriai nekaltų aukų ne tik neužjaučia, kaip jie tai daro paprastai kitose šalyse, bet … remia kruviną JAV režimą?!
Vašingtono policijos (režimo sarginių šunų?) vadovas taip pat informavo spaudą, kad sužeisti 28 žmonės, suimta 56 asmenys, kurie turėjo ginklus ir neturėjo jiems leidimų.
JAV Kongresas vis tik patvirtino miegančio marazmatiko Džo Baideno pergalę JAV prezidento 2020 metų rinkimuose. Tvirtinant rinkikų kolegijos balsų skaičiavimo rezultatus dabartinį JAV prezidentą D.Trampą spėjo išduoti ne vienas jo partijos narys respublikonas. Dabar perbėgėliai dievagojasi, kad JAV valstybės ir tautos interesai jiems yra aukščiausia vertybė, dėl kurios jie pasiruošę padaryti viską, bet šiuo metu tinkamiausia auka JAV demokratijai yra … Donaldas Trampas, kurį jie ir aukoja. Išdavystė – tai gebėjimas numatyti ateitį, sako jie.
O ateitis JAV gana miglota. Kaip ten bebūtų, tačiau D.Trampas iki pat Džo Baideno inauguracijos sausio 20 dieną yra JAV tikrasis vadovas, JAV ginkluotų pajėgų vyriausias vadas, žmogus, kuris vienu savo parašu gali įsakyti savo galvažudžiams užpulti ir sunaikinti bet kurią nepriklausomas nuo JAV diktato šalį – Jugoslaviją, Afganistaną, Iraką, Libiją.
Soroso kontroliuojamas Twiteris užblokavo D.Trampo pranešimus. Jokios cenzūros, tik privačios kontoros dvigubi standartai.

Jau dabar klintonidų-sorosistų stovykloje girdisi isteriški klyksmai teisti JAV prezidentą D.Trampą, kuris išdrįso pasauliui atskleisti ir parodyti tikrąjį JAV liberalios demokratijos veidą – rinkimų klastotojų, perversmų organizatorių, karo nusikaltėlių, tarptautinių aferistų, kolonizatorių ir siaubingų niekšų veidą. D.Trampas, kuris ir pats yra to paties miško, JAV nusikaltėlių džiunglių paukštis, puikiai pažįsta savo gaujos sėbrus. Ir žino – JAV tarptautinė mafija neatleidžia savo nariams nusižengimo omertos įstatymui. Už šį nusižengimą klanui D.Trampui yra galima tik viena bausmė – mirtis. Visas savo teisines galimybes persverti rezultatą JAV prezidento rinkimuose D.Trampas, panašu, jau išsėmė. JAV teisingumo sistema, kaip ir JAV žiniasklaida, pasirodė yra tokia pat korumpuota, kaip ir visa politinė sistema JAV. Viską JAV valdo šešėliniai klintonidų-sorosistų klanai, kurių bosų niekas nerenka, kurie nėra atskaitingi niekam ir valdo šalį pagal nerašytus ir niekur neskelbtus įstatymus – Gelmės vyriausybės įstatymus.

Todėl D.Trampui turėtų būti aišku – pralaimėjimo atveju Džono Kenedžio likimas jam būtų palyginti lengva išeitis. Ką dar gali jis padaryti? Įvesti nepaprastąją padėtį ir taip laimėti sau laiko rasti neginčijamus ir nenuneigiamus demokratų partijos nusikaltimų įrodymus? Bet tokiu atveju Gelmės vyriausybė išmes į gatves savo kontroliuojamų BLM, Metoo, Antifos, anarchistų, pseudokairiųjų judėjimų smogikų divizijas ir apie įstatymo viršenybę, žmogaus teises ir demokratijos vertybes jau niekas neprisimins.
Bet kokiu atveju, pasaulis jau pamatė, kad JAV liberali demokratija yra nuostabi tik Holivudo filmuose. Nuėmus spalvingas dekoracijas ir nutildžius beprasmiškai tuščių kalbų apie laisvę garsą, pasimatė, kad JAV demokratija yra tik mažytės nusikalstamos saujelės parazitų milijardierių diktatūros forma, primesta, deja, visam pasauliui. Ir dabar ši “demokratija” nukrito iki savo permanentinio urvinio kapitalizmo lygio, iš kurio pakilti galima tik per socialinę revoliuciją. Ar pakaks dabar matomų nesutaikomų prieštaravimų kiekybinių pokyčių sumos pereiti į naują demokratijos kokybę – klausimas lieka atviras.

Write A Comment