Aktualijos

G.Landsbergis aptarė padėtį su NATO dėl padėties pasienyje.

Pinterest LinkedIn Tumblr
Lietuvos užsienio reikalų ministras su NATO vadovu aptarė susidariusią padėtį pasienyje.
Lietuvos užsienio reikalų ministras Anūkėlis Nr.1 Gabrielius Landsbergis telefonu guodėsi NATO generaliniam sekretoriui Jensui Stoltenbergui dėl situacijos prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos. Liūdna, škias, pabėgėliai tokie nekultūringi, demokratiškų komandų neklauso, slapta bendradarbiauja su autoritariniu A.Lukašenko, o turėtų būti atvirkščiai, mano Lietuvos ministeris.
„Su NATO vadovu apsikeitėme aktualiausia informacija apie regioninį saugumą Baltarusijos hibridinės atakos ir artėjančių Rusijos karinių pratybų „Zapad-2021“ akivaizdoje. Situaciją mūsų partneriai stebi ir vertina labai atidžiai“, – ministras G. Landsbergis cituojamas Užsienio reikalų ministerijos pranešime. Lietuva pastaraisiais mėnesiais susiduria su ženkliai išaugusia neteisėta migracija, iš viso šiemet per Baltarusiją į šalį jau bandė patekti daugiau nei 2,4 tūkst. nelegalių migrantų. Lietuvos pareigūnai vadina išaugusią migraciją organizuota kaimyninės šalies režimo akcija prieš Lietuvą.
Gražiai skamba frazė “Mūsų partneriai labai atidžiai stebi situaciją”, Nuostabu!!! Lietuva, tu gali miegoti ramiai. Rūsti ir neįveikiama NATO atidžiai stebi nelegalius imigrantus, kertančius Lietuvos sieną. NATO demokratiškai subombardavo Libiją, o po to atidžiai stebėjo, kaip milijonai nelegalių migrantų ramiai kirto ES sienas ties Graikija, Italija, Ispanija ir taip pat ramiai apsigyveno Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijoje. Dabar vietiniai gyvena lyg ant parako statinės. NATO subombardavo Afganistaną, Iraką, Siriją, o po to ramiai sau stebėjo nelegalių migrantų srautus iš šių šalių į Europą per Balkanus. NATO mėgsta stebėti, kaip nyksta JAV kolonijų čiabuviai, jie stebi ištisus metus. JAV-NATO stebėtojams rūpi tik Rusijos reikalai ir nuolatinių konfliktų Rusijos pasienyje palaikymas. Visų kitų indėnų reikalai nėra JAV-NATO šerifo reikalas. Stebėjimas tęsiamas.
Šalys pasiekė susitarimą G.Landsbergiui palikti žinutę po signalo.
Jonas Kovalskis (c) , 2021 m. liepos 26 d.

Write A Comment