Aktualijos

A. Bilotaitė reikalauja teisėsaugos pradėti tyrimą dėl pasipriešinimo policijai Rūdininkuose

Pinterest LinkedIn Tumblr
Lietuvos vidaus reikalų ministrė konservatorė, nemokamų safarių mėgėja, Agnė Bilotaitė rūstauja ir reikalauja nedelsiant pradėti ikiteisminį pasipriešinimo policijos pareigūnams Rūdininkuose tyrimą, kur konservatorių/liberalų režimas ketina įkurdinti nelegalius migrantus.
„Tai nebuvo taikus protestas, kaip kai kas bando pristatyti, žmonės, kurie dalyvavo šioje organizuotoje akcijoje, įsiveržė į poligono teritoriją, užpuolė darbuotojus, padegė padangas. Ir, žinoma, kad tai yra nusikalstama veika, tokioje militarizuotoje įstaigoje, kuri turi ypatingą statusą, tokiems veiksmams negalima nuolaidžiauti“, – antradienį spaudos konferencijoje laidė žaibus ir perkūnus ministrė.
Apskritai, pasienyje su Baltarusija šiemet Lietuvos pasieniečiai sulaikė daugiau nei 2,8 tūkstantį migrantų, tai yra 30 kartų daugiau nei praėjusiais metais. Dėl nelegalios migracijos antplūdžio konservatorių/liberalų vyriausybė paskelbė ekstremalią situaciją nacionaliniu mastu. PIŠ Vyriausybės veikėjai ir jos samdomi propagandistai aktyviai stumia į masinę sąmonę stereotipą, kad padidėjęs migracijos srautas yra Baltarusijos teisėtos valdžios tyčia organizuota akcija prieš Lietuvą. Iš tiesų, teisėtas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenko neseniai pažymėjo, kad Lietuvos , JAV ir ES bandymas praėjusių metų rugpjūtį įvykdyti valstybės perversmą Baltarusijoje susilauks atsako ir dabar nelegalius migrantus į ES, kuriuos iki šiol patikimai tramdė Baltarusija, tegul pati Europa “gaudo ir valgo”. Prisivirėte – srėbkite, škias, demokratijos eksportuotojai. Ir tai labai greitai pajuto aktyviausia Maidano Baltarusijoje organizatorė Lietuva, nors pačiame tame maidane dalyvavo tik – kaip visada – konservatoriai, liberalai, sorosiniai nacionalistai ir jų samdyti provokatoriai. Tačiau mokėti tenka visai Lietuvai, kai keletas nusikaltėlių pasisavina sau teisę daryti nusikaltimus visos Lietuvos vardu. Taip jau yra.
Rūdininkų poligone konservatoriai/liberalai , nuolankiai vykdydami Briuselio nurodymus, planuoja apgyvendinti iki 1,5 tūkstančio migrantų. Savaime suprantama, tokie valdančių konslibų planai pasitarnauti Briuseliui nekelia jokio susižavėjimo vietiniams gyventojams, kurie pagrįstai baiminasi dėl savo ir savo vaikų saugumo. Skaudžių pavyzdžių iš nelegalų integracijos į multikultūrinę Europą praktikos ir šių imigrantų kraupių nusikaltimų vietinių gyventojų atžvilgiu apstu. Todėl Rūdininkų gyventojai susirinko į taikų protesto prieš nelegalių migrantų apgyvendinimą gyvenvietės teritorijoje. Konservatoriai/liberalai į taikų piliečių protestą sureagavo jiems įprastu būdu – kaip ir 2009-01-16 prie Seimo, konslibų režimas susidorojo su taikiais demonstrantais, panaudojo prieš juos dujas, bananus, kitas specialias priemones ir jėgą, sudaužė žmones, o dabar ir vėl žmones, kurie pasinaudojo savo konstitucine teise protestuoti prieš konslibų savivalę, ketina ilgai tampyti po konservatorių/liberalų kišeninius teismus.
Tokia vietinės liberalios demokratijos Lietuvoje specifika – baudžiami nekalti ir nebaudžiami paskutinius 30 metų kaltieji.
Jonas Kovalskis(c), 2021 m. liepos 28 d.

Write A Comment