Uncategorized

Lietuvą naikinantys konservatoriai liberalai prastūmė įstatymą dėl vienos lyties asmenų santuokų legalizavimo

Pinterest LinkedIn Tumblr

Čmilytė, ta kur Viktorija ir dar Nielsen, pamaldžiu veidu palaimino pačios lyties porų santuokas Lietuvoje ir išreiškė viltį, kad neatsiliksime nuo Estijos, kur jos jau yra legalizuotos. Tai yra neišvengiama, sako Seimo pirmininkė šalyje, kur valdžioje įsitaisė JAV-NATO 5-a kolona konservatoriai liberalai. „Mes tikrai būsime sąraše šalių, kurios anksčiau ar vėliau taip pat sureglamentuos santykius tarp tos pačios lyties asmenų. Aš tuo tikiu, tai yra neišvengiama. Žvelgiant į kaimynus, tiek į estus, kurie priėmė istorinį sprendimą, tiek į latvius, kurie prezidentu išrinko LGBT bendruomenei priklausantį atstovą, akivaizdu, kad mes šiek tiek vėluojame“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak Seimo pirmininkės, labai svarbu, kad Lietuvoje stiprėtų suvokimas, jog suteikus daugiau teisių mažumoms, dauguma nuo to niekaip nenukenčia. „Aš viliuosi, kad Lietuvoje ateis suvokimas, jog suteikus teises vienai ar kitai mažumai, dauguma teisių nuo to nepraranda, o visuomenė tampa labiau harmoninga ir visi geriau joje jaučiasi. Tokio suvokimo mums kartais dar pritrūksta, trūksta jo ir parlamente“, – pamaldžiai vartydama akis porino V. Čmilytė-Nielsen. Estija tapo pirmąja Vidurio Europos šalimi, įteisinusia tos pačios lyties asmenų santuokas A. Armonaitė sako, kad Lietuva turėtų sekti tos pačios lyties santuokas įteisinusios Estijos pavyzdžiu „Einame labai mažais žingsneliais į priekį. Galiu tik pasidžiaugti tuo, kad visai neseniai Seimas pritarė po svarstymo Civilinės sąjungos įstatymui. Bet lyginant su Estija, tas palyginimas nėra mūsų naudai“, – apgailestavo dėl kliūčių įteisinti sodomiją “Laisvės” partijos pirmininkė, pažymėdama, kad artėjant parlamento rinkimams priimti šį įstatymą Seime nebus paprasta. „Turint galvoje, kad opozicijos balsų tokio įstatymo priėmimui taip pat reikia, tai rinkiminis laikotarpis gali šiek tiek apsunkinti tą procesą“, – apibendrino Seimo vadovė.

JAV marionečių konservatorių liberalų užgrobtas Seimas po svarstymo gegužės mėnesį pritarė valdančiosios daugumos partijų inicijuotam Civilinės sąjungos įstatymo projektui. Tam, kad jis būtų priimtas, parlamentarai turės balsuoti dar kartą. Svarstomu projektu siūloma sureguliuoti santuokos nesudariusių, tačiau bendrus tarpusavio santykius kuriančių asmenų tiek turtinius, tiek asmeninius neturtinius santykius. Civilinė sąjunga būtų apibrėžiama, kaip dviejų partnerių savanoriškas susitarimas, kuriuo jie siekia sukurti, plėtoti, apsaugoti tarpusavio asmeninius santykius. Tokiu būdu, pasak projekto iniciatorių, būtų įtvirtintas lyčiai neutralios registruotos civilinės sąjungos modelis. Skeptiškai įstatymą vertina dalis Seimo narių valdančiojoje daugumoje ir opozicijoje. Abejones dėl projekto ne kartą anksčiau yra išsakęs ir prezidentas.

Sekantis konslibų chuntos žingsnis turėtų būti įstatymas dėl vyro ir moters santuokų uždraudimo ir vaikų iš tradicinių šeimų paėmimo bei jų perdavimo auginti seksualinių mažumų poroms. Kai normalus, sveikas, padorus žmogus galvoja, kad tokia niekšybės yra neįmanoma, ateina konservatoriai-liberalai-JAVnaudingipatriotai ir niekšybę padaro teisine norma.

Valdantieji atkakliai stumia “europietiškas vertybes” įteisinantį įstatymą, kuriam priešinasi absoliuti dauguma Lietuvos piliečių. Demokratija yra daugumos valdžia. Liberali demokratija yra saujelės sukčių ir niekšų diktatūra, kuriai nusispjauti į daugumos valią.

Write A Comment