Informacinis karas

Vakarų informacinio karo nusikaltimų technologijos

Pinterest LinkedIn Tumblr

A.Hitlerio propagandos ministras Jozefas Gebelsas išsakė daug praktinių patarimų, kaip, pasinaudojus masinės informacijos priemonėmis,  iš sveikų žmonių galima padaryti visiškų idiotų gaują, pigios proamerikietiškos patrankų mėsos vagonus ir lengva ranka pasiųsti juos į karą už jiems svetimus, net priešiškus jiems patiems, JAV kolonizatorių interesus. Lietuvos masinės dezinformacijos priemonės ir valatkodelfiniai propagandistai už Vašingtono dolerius su nacistams būdingu fanatizmu Lietuvoje daro informacinio karo nusikaltimus prieš lietuvių tautą, vykdo nacionalinės sąmonės genocidą 24/7 online režimu ir …. tuo didžiuojasi, bo pardavinėti Tėvynę yra jų verslas!!..

Ir taip Jozefas Gebelsas, valatkos, miliūtės, jakilaičio, pumprickaitės, kojalos ir panašių “žurnalistų” dvasinis tėvas ir mokytojas, mėgo kartoti: “Duokite man masinės informacijos priemones ir aš iš bet kokios tautos padarysiu kiaulių bandą.” Taip pat jis sakė: “Atimk iš tautos istoriją, paskelbk pokario karo nusikaltėlius didvyriais, ir kita tautos karta bus lengvai valdoma nacionalistinių gyvulių kaimenė.” Ir dar pridurdavo : “Vieną kartą pasakytas melas taip ir lieka melu. Demaskuotas melas praranda savo zombinantį poveikį, tačiau tūkstantį kartų pakartotas melas tampa tiesa. Kuo didesnis melas, tuo lengviau juo patiki žmonės”

Lietuvos masinės dezinformacijos priemonės, sisteminė žiniasklaida dirba visu pajėgumu ir fanatiškai stengiasi įgyvendinti visus J.Gebelso priesakus, nesustodamos, be pertraukos, per visus kanalus – laikraščius, radiją, tv, socialinius tinklus, internetą – pumpuoja žmonėms milijonus tonų dezinformacijos ir “landsgrybinei” (J.Ivanausko taiklus terminas) klikai pavyksta jau 30 metų ne tik išvengti atsakomybės už nusikaltimus prieš tautą, Lietuvą, bet ir toliau terorizuoti Lietuvą.

Štai kaip atrodo Lietuvos sisteminių masinės dezinfomacijos priemonių eilinė melo propagandos  paros informacinės atakos prieš lietuvių tautą ĮPRASTINĖ PROGRAMA pagal CŽV patvirtintą technologiją, kurios pabaigoje gaunasi tobulas jorkšyro šuniukas, kūziagabrinis zombis, vienaląstis besmegenis, piktas ir nešvankus tapinoidas. Juokinga, tuo sunku patikėti, bet tai veikia ir veikia labai efektyviai!!..

Jonas Kovalskis nuotrauka.Jonas Kovalskis nuotrauka.
6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi.
7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusija puola!
8:00 – Svarbus pranešimas. Nedemokratiška Rusija atsakė į mūsų neteisėtas demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka.
9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+
10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro direktoriaus įžvalgos apie taikias JAV bombas iš ten, kur saulė nešviečia-  „Anal‘itika“.
11:00 – Neįtikėtinai nuobodi nuvalkiotų naujienų apžvalga „Putinas kaltas!“.
12:00 – Himnas, ašaros, gedulingos mišios “Duokite miško broliams dar pinigų”.
13:00 – Karinė programa. Gautas iš Norvegijos Lietuvos kreiseris „Jotvingis“ pervadintas į „Š…“(kad nenuskęstų).
14:00 – A.Tapino laida “Vergija tai laisvė” – pinigų nėra, tačiau jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli Lietuvos liberalai galėtų pasistatyti po pilį.
15:00 – Vaikams. Gustavas rimtu veidu vaikučiams paseks pasakas apie “Dėdulę” Vytuką, žiaurius sovietus, kaip landsbergis “išlaisvino” Lietuvą, šeštą dieną suskūrė demokratiją, nepriklausomybę Lietuvoje ir kitas fantastiškas istorijas .
16:00 – Laida “Sveikata” . L.Linkevičius: “Žodis “Rusija” man sukelia analinius skausmus”.
17:00 – Kriminalinės naujienos. Tiesioginė transliacija iš Seimo.
18:00 – Ekonomika. Greitos skandinaviškos močiutės paskolos – Imi vieną, o gražini penkias ir dar savo namus. Tegyvuoja laisvė! Laidos svečias Akubiliauskas papasakos, kaip nematoma A.Smito ranka neskausmingai iškrausto lietuvių kišenes ir perduodą turtą nusipelniusiems gyventi geriau konservatoriams, liberalams, socdemams ir kitiems JAV “patriotams”.
19:00 – Istorijos paslaptys. Rusija skolinga Lietuvai 100500 milijardų. Vedėjas A.Nušauskas
20:00 – Labanakt , vaikučiai. Pasaką vaikučiams paseks dėdė Ūsas.
21:00 – Mistika. “Mano miegamajame visada yra KGB agentas ir nuolat priekabiauja prie manęs”. Vedėja – ekstrasensė teta Rasa Spanguolė.
22:00 – Kakilaitis live. Už kiek galima parduoti Tėvynę, kad vagies kepurė nedegtų?
23:00 – Siaubo istorijos iš 
 „Lietuva uber alles” rūsio. Kaip iš sveiko proto žmogaus padaryti nacistinį “patriotą”? Patirtimi dalinasi fašistinės šaulių sąjungos vadas Baugirdas.

24:00 – 6:00 – Muzikinė nakties programa „Neužmigsi“. Seimo nario D.Kreivo prašymu skambės motyvuojanti ir ir įkvepianti III Reicho lyrinė muzika iš repertuaro “Wenn Die Soldaten Durch Die Stadt Marschieren”

Jonas Kovalskis nuotrauka.

Jonas Kovalskis nuotrauka.

 

.

Write A Comment