Publicistika

Sostinės liberalūs fašistai jau daugiau nei 20 metų neleidžia Vilniuje atidaryti seniai pastatytą Rusijos kultūros centrą

Pinterest LinkedIn Tumblr

Grafas Orlovas

2021-03-12

Draugai, aš savo komentarą dedu atskirai, naiviai laukdamas atsakymo …
Kodėl lietuviai laisvai gyvena ir dirba Rusijoje, lietuviškos mokyklos ir lietuvių bendruomenės veikia be jokių apribojimų, teatro režisierius Rimas Tuminas (nuotraukoje) vasario 16-ą Lietuvos nepriklausomybės dieną Maskvos Jevgenijaus Vakhtangovo teatro foje organizuoja banketus su prekyba lietuviškais suvenyrais. Majakovskio teatro direktorius Mindaugas Karbauskis (nuotraukoje) stato spektaklius visoje Rusijoje, lietuvis Puskepalis eina Jaroslavlio Volkovo dramos teatro direktoriaus pareigas (nuotraukoje), o taip pat Rusijoje ramiai sau dirba ir kiti lietuviai.

Rusijoje niekas neatima iš ten esančių lietuvių bendruomenių pastatų ir patalpų, neuždaro lietuviškų mokyklų.

Tačiau Lietuvos sostinės meras Remigijus Šimašius atidaryme Maskvos namų, kurie jau seniai buvo pastatyti už Maskvos miesto merijos pinigus, mato grėsmę Lietuvos saugumui. Kaip arbatos gėrimas su meduoliais prie rusiško virdulio samovaro, rusų romansų dainavimas pritariant balalaikai ir rusų liaudies instrumentų ansambliui ir Lietuvos rusų bendruomenės menininkų paroda šiuose rūmuose gali kelti grėsmę Lietuvos saugumui, kokiu būdu? Gal yra koks nepaaiškinamas kompleksas Vilniaus valdžios pusėje? Jau legendinio Maskvos mero Jurijaus Lužkovo seniai nėra, o šie namai, pastatyti jo dosnia ranka, neduoda ramybės Lietuvos valdžiai … Arba tai, ką gali daryti lietuviai Rusijoje, negali rusai Lietuvoje ar tai kažkas visai KITA ???
Beje … Suomijoje neseniai buvo atidaryti Kinijos kultūros namai … Kodėl Suomijos vyriausybė neįžvelgė tame jokios grėsmės savo saugumui?


Kai Lietuvos rusofobai griovė jų taip nekenčiamą šalį, jie žadėjo, kad gyvensime kaip Suomijoje, tačiau melagingai nutylėjo faktą, kad suomiai nekariauja žiauraus karo su savo praeitimi, bet priėmė ją tokią, kokia ji buvo. ..
Pavyzdžiui, suomiams netrukdo nei imperatoriaus Aleksandro II Išvaduotojo paminklas pagrindinėje Helsinkio aikštėje, nei senelio Lenino, vieno iš Suomijos valstybės įkūrėjų, muziejus. Nei antroji švedų kalba, kaip valstybinė, nepaisant to, kad švedų gyvena Suomijoje įvairiuose regionuose nuo 6 iki 27 procentų … Ir todėl šalis jau ketvirti metai iš eilės yra pripažįstama Laimingiausia šalimi pasaulyje …
Gal Lietuvos ir Vilniaus valdžiai tiesiog kažkas trukdo kaip tam prastam šokėjui?

Šaltinis: https://www.facebook.com/grafas.orlovas.7

 

 

Write A Comment